Zasady współpracy

Prace do realizacji przyjmujemy na podstawie zaakceptowanego, załączonego zamówienia bądź oferty w e-mailu. Zaakceptowana oferta traktowana jest jako zamówienie.Termin realizacji określony w zamówieniu uważamy za wiążący pod warunkiem terminowego dostarczenia przez Ciebie wszelkich niezbędnych do druku materiałów oraz spełnieniu innych uzgodnionych warunków. Przekazane materiały są sprawdzane pod względem technicznym przed przystąpieniem do druku. W razie potrzeby prosimy o poprawki. Nie bierzemy jednak odpowiedzialności za wady powstałe wskutek niewłaściwego przygotowania dostarczonego projektu bądź pliku zamkniętego.

Druki wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami z uwzględnieniem dopuszczalnych tolerancji.Wydrukowane i oprawione prace dostarczamy własnym transportem lub pocztą kurierską w uzgodnionym w zamówieniu terminie, w godzinach 9.00-15.00.

Odbiór własny w drukarni jest możliwy w dniu realizacji zamówienia w godzinach 15.00-19.00 lub następnego dnia od godziny 7.00. Odbiór w innych terminach/porach jest możliwy po uprzedniej konsultacji telefonicznej z Działem Obsługi Klienta.

Reklamacje rozpatrujemy na podstawie Twojego pisemnego (e-mailowego) zgłoszenia w ciągu 7 dni od daty odbioru pracy. Wady części dostarczonego towaru nie uprawniają do reklamowania całości dostawy. Niezależnie od trybu rozpatrywania reklamacji, obowiązuje Cię termin płatności wskazany na fakturze.Za zrealizowane zamówienia płatność powinna zostać wykonana w terminie podanym w zamówieniu. Odroczony termin płatności możliwy jest po weryfikacji klienta przez Dział Obsługi Klienta na podstawie dokumentów rejestrowych i dotychczasowej współpracy.

Płatność przy odbiorze osobistym może być realizowana kartą kredytową (przelewy24.pl), bądź gotówką.

Produkty
Druk Offsetowy
Jest naszą podstawową działalnością. Drukujemy na maszynach produkcji japońskiej. Maszyny są regularnie serwisowane i kalibrowane, co zapewnia nam ciągłość i niezawodność produkcji oraz jakość na najwyższym poziomie...

Zobacz więcej
Druk Cyfrowy
Jest przeznaczony do prac niskonakładowych i personalizowanych. W naszej drukarni jest uzupełnieniem druku offsetowego. Dodatkowo, dysponując bogato wyposażoną introligatornią, możemy wykonać niemal każdą pracę tą techniką druku...

Zobacz więcej
Wyceny i zamówienia on-line
Drukujemy w technologii offsetowej i cyfrowej prace w nakładach od 1 do 1000000 egz. 24 h/dobę możesz wycenić pracę, wybrać termin realizacji, wgrać pliki i złożyć zamówienie. W zakładce Twoje konto możesz zarządzać swoimi zamówieniami.

Zobacz więcej
z